Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jak drahá sou zvířata

Ze živých zvířat můžete vzít s sebou do vlaku kromě psa i drobná domácí a jiná malá zvířata, pokud jsou zcela uzavřena ve snadno přenosných klecích, koších nebo jiných schránkách s nepropustným dnem umístěných na klíně nebo pod sedadlem. Takto přepravovaná malá zvířata jedou zdarma jako ruční zavazadlo. Pokud schrána překročí rozměry pro ruční zavazadla (90 x 60 x 40 cm) nebo je pro ni vyžadováno zvláštní místo ve vlaku, je třeba zaplatit jako za přepravu spoluzavazadla.

Cestování se psem

Za přepravu psa, kterého přepravujete beze schrány přímo ve vlaku (v 1. nebo 2. třídě), zaplatíte přepravné ve výši 15 Kč za jeden vlak nebo 30 Kč za jeden den. Příplatek za vlak vyšší kvality se za psa nevybírá, ve všech vlacích je cena stejná. Pes musí mít nasazen bezpečný náhubek a musí být držen na vodítku nakrátko. Pes nesmí být přepravován na sedadle.

Vodicí pes nevidomého držitele průkazu ZTP/P a asistenční pes se přepravuje bezplatně, nemusí mít nasazen náhubek a nelze jej z přepravy vyloučit ani jeho přepravu odmítnout.

Přeprava psů, vyjma vodících psů nevidomého držitele průkazu ZTP/P a asistenčních psů, je vyloučena v restauračních vagonech a ve vagonech (oddílech) vyhrazených pro přepravu cestujících s dětmi do 10 let a je omezena v lůžkových a lehátkových vozech.

Živé zvíře nelze přepravovat formou úschovy během přepravy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reading the unknown blood bring pressure to bear on guidelines

(AEmotoemOx, 29. 7. 2018 19:17)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-10-mg/

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 17168
Měsíc: 235
Den: 11